Našičani osvojili zimski dvoranski vatrogasni kup, „pobjedivši“ tako i aktualne državne prvake

Dobrovoljno vatrogasno društvo Našice, s dvije „A“ seniorske ekipe jučer je nastupilo na 5. Zimskom dvoranskom vatrogasnom  kupu u Harkanovcima.

U najjačoj i najbrojnijoj kategoriji, Našičke ekipe zauzele su 1. i 4. mjesto, u konkurenciji od 17 ekipa. Ove godine, natjecanje je bilo dosta jako, te su desetinke i stotinke odlučivale o mjestima na postolju.

15497752_1223016477787010_1846190993_n

Ekipa DVD Našice II krenula je prva na stazu  izvesti vježbe. Prva vježba nije im uspjela, ali u drugoj vježbi dečki su dali svoj maksimum, i odradili najbolje što su mogli. Štoperica se zaustavila na  20,93 sec. Desetinke su ih dijelile od 3. mjesta, no s obzirom da je ekipa pomlađena, ovo je i više nego dobro zasluženo mjesto.

15502744_1223016507787007_1982108239_o

Odmah poslije njih, nastupila je ekipa DVD Našice I, aktualni općinski i županijski prvaci. Prvu vježbu dečki nisu odradili onako kako su željeli, štoperica je zaustavljena na 22,61 sec, te su svi pogledi bili usmjereni u drugu vježbu. Druga vježba izvedena je onako kakao je i bila zamišljena, te je završena na 17,89sec. Bilo je „prostora“ da se vježba i prije završi, no i sa 17,89 sec Našički vatrogasci postali su pobjednici dvoranskog kupa. Drugo mjesto pripalo je aktualnim državnim prvacima DVD Razljev, dok je treće mjesto zauzela ekipa DVD Valpovo.

15503094_1223016581120333_1553329076_o

Dobrovoljno vatrogasno društvo Našice čestita ekipama i njihovim voditeljima na postignutim rezultatima.